february shenanigans

Vahepeal on toimunud päris mitu huvitavat asja. Üks uus kogemus oli näiteks varahommikune videovõte Erroriga: paneme kokku tantsukooli promovideot ning selle tarbeks pidime filmima ühe reede varahommikul 7 ajal mõned klipid. Ilm andis meile ikka kõike mida anda võis, sest esialgu saime me vihma, siis mingi hetk midagi lörtsitaolist ja lõpuks sadas juba ka lund. Uskuge mind, paljaste kätega külma põllumaad künda ja seda mitte üks kord, vaid 10 korda järjest pole tore. Olenemata sellest oli vinge kogemus ning kindlasti on lõpptulemus seda väärt!

Kui muidu jõuan ma koju Haapsallu heal juhul kord kuus, siis nüüd juhtus see, et jõudsin kaks nädalavahetust järjest. Varasematel aastatel olen ikka tihedamini käinud, aga nüüd on lihtsalt see, et kui seal reaalselt midagi ei toimu, siis ei viitsi end sinna ajada ka. Järgmine nädalavahetus peale leedukate käimist toimus aga päris mitu asja. Reedel kutsus vana klassiõde Kätriin meid omale külla – kahjuks tuli meid kokku vaid 7 inimest, aga tore oli see-eest. Laud oli kaetud kõige hea ja paremaga ja tore oli jälle mitu tundi juttu ajada.. Mõtlesime ka selle peale, et järgmine aasta saab gümnaasiumi lõpetamisest 5 aastat… 5!! Ulme, kui kiirelt aeg läheb.

Laupäeval toimus kaksikute Lisette ja Rasmuse 23. sünnipäevapidu, mis oli samuti väga tore: mängisime jengat, rääkisime juttu, allkorrusel käis Eesti Laulu vaatamine ja üks hetk läks korralik nostalgiadisko ka lahti seal. Täitsa vanade heade aegade tunne tekkis. Mingi kell tekkis idee edasi liikuda ja läksimegi Apteki, mis on praegusel ajal ikka täiesti välja surnud. Ehk kui suvi ja erinevad üritused peale tulevad, läheb elu jälle keema.

Ja ongi peaaegu märts käes.. ja märtsis tuleb päris mitmeid huvitavaid nädalalõppe, nagu näiteks Kuldse Karika Tartu eelvoor, milleks valmistuda vaja, Madli sünnipäev ning nii mõndagi muud. Põnev.

R x

English: Last week a couple of interesting things happened. For example, on Friday morning we had a video shoot for our promo video of our Error Dance School. 7 am, rain, slush, snow – we had it all. Trust me, being on the ground with your bare hands in that kind of weather 10 times and more is not fun. Well, in the end it was still cool and the end result will definitely come out good!

If I usually make it home to Haapsalu maybe once a month, if that, then this month it happened that I made it there two weekends in a row. In the previous years I have gone much more often, but now, if there’s nothing happening there, then I don’t see a reason to actually drive over there. Still, the next weekend after Lithuanians were here, a couple of things went down. On Friday we were invited by our old classmate Kätriin to her house – unfortunately, there were only 7 of us, but still, it was really great. The table was full of good food and we had some good time talking and laughing. We also discussed the fact that next year, it will be 5 years since our high school graduation.. 5!! Unreal, how fast the time goes. 

On Saturday it was the birthday party of twins Lisette and Rasmus, which was also great. We played jenga, talked alot, people were watching Eesti Laul downstairs and at one point, a random nostalgic disco happened. It definitely felt like the good old days. At some point people decided to move out and we went to Aptek, but it was basically empty and dead at this time of the year. Once summer comes and different events take place, it will be full of people again. 

And it’s almost March.. and March has some interesting weekends coming up, like for example the qualification round of Kuldne Karikas dancing competition and Madli’s birthday and some other things as well. Exciting. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s