’tis the season to be jolly | update

Oi kui pikk vahe on sisse jäänud ja põhjusega ka – pole lihtsalt mitte millestki kirjutada. Nüüd mõtlesin, et võiks väikese vahekokkuvõtte siiski teha, sest paar asja ikkagi on toimunud ka vahepeal. Näiteks toimus ühel kolmapäeval spontaanne välja minek: kell oli juba 23 läbi, mina pitšaamas ja valmis varsti magama minema, kui Madli tuleb ja pakub, et läheme välja – mis siis ikka, mõeldud-tehtud. Ühel päeval toimus Taukari kontsert ka, kuhu ma peaaegu (!) jõudsin, ehk siis kodust välja sain, aga Taukarit lõpuks ikka ei näinud.. mis siis ikka.

Semester sai ka vahepeal läbi, mis tähendab, et nagu eelmises postituses mainisin, aeg esseesid ja magistritööd kirjutada. No, see on ka läinud nii nagu ta on, midagi ikka tehtud on saadud. Jõulud tulid kuidagi nii kiiresti peale ja saigi eelmine nv jõulupidudele algus tehtud, kui Erroriga Kuutsemäele läksime. Minust ei suusatajat ega lumelaudurit väga ei olnud, seega minu jaoks oligi kogu õhtu suur söömine ja juttu rääkimine. Sauna sai ka!

Ja ongi see jõulunädal käes. Tulemas on nagu ikka, korralik söögipidu ja järgmisel nädalal juba aastavahetus… what. Kuhu see 2016 läks?

R x

English: Oi, a long time since the previous post, isn’t it? Well, there is a reason for it – nothing to write about. Still, I decided to make a little update, because a couple of things have went down nevertheless. For example, on Wednesday there was a spontaneous decision to go out: I was already in my pajamas, ready to go to sleep when Madli asked if I’d be up for going out and well, let’s do it. Also, there was a concert by Estonian singer Karl-Erik Taukar one day and I almost (!) made it. I made it out of our apartment, but didn’t make it to the concert.. Well there’s that. Also, the semester finally finished and like mentioned in the previous post, I have to do my master’s thesis and essays.. well some of it I’ve already done, but still a long way to go. Also, last weekend we had our Christmas party with my dance practice mates from Error Dance School at Kuutsemäe. I wasn’t up for any skiing and snowboarding, which is why I spent most of the evening talking to the people and eating.. and there was also a sauna! 

And now it’s the Christmas week and next week it’s NYE. What. Where did 2016 go?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s