error vol 2 | ERM

Olen hetkel seda postitust kirjutades Berliini lennujaamas ja mõtlen, et kui palju ma suudan täna öösel magada nii, et ei põeks, et keegi mu väärtusetut kohvrit ära võtta tahaks või et kondid nii kangeks ei jääks, et hommikul püsti ei saa.  Eks näeb. Mõtlesin, et panen kirja ka natukene meie teisest esinemisest Erroriga vast-avatud Eesti Rahva Muuseumis. Selle esinemisega sai normaalselt nalja: eelneval pühapäeval õppisin ekstra selle jaoks uue kava ära, esmaspäeval tuli teade: me ei esine, sest kliendile meeldib küll kava, aga muusika mitte. No olgu nii siis.. kolmapäeval tuli aga välja, et jah, esineme ikka, aga täiesti uue kavaga – a miks ei! Kahe päevaga kava selgeks, õnneks polnud tehniliselt väga raske kava ja reedel siis esinema.

errorermis

errorermis2

Tegu oli järjekordselt mingi max fancy valged toolid- valged lauad – kuulsad inimesed üritusega ja boonusena sai siis ERM-i maja ka üle vaadata, ootan juba, et saaks sinna minna ka kui tavaline muuseumikülastaja, sest tundus huvitav. Mul pole ammu nii kiiret päeva olnud, kui see reede: proov ERM-is, linna, Lõunakeskusesse, uuesti linna ja siis esinemisele. Enamus aega veetsin sellest muidugi bussiga sõites, sest nii ERM kui Lõunakas on eri linna äärtes.. fun. Ei tegelikult oli tore, et me lõpuks ikkagi esineda siiski saime, see laval olemise ja esinemise tunne on lihtsalt ülim.

Ja siis jah.. teel Rumeeniasse, Poiana Negriisse.

R x

English: I’m currently writing this post in Berlin Schoenefeld airport, wondering how much sleep can I get tonight without worrying about someone taking my bag or getting all my body sore. We’ll see.. I wanted to to tell you about our 2nd performance with Error Dance School. It took place in the newly-opened Estonian National Museum. Of course it was as fancy as the event last week, white chairs and tables and catering and all. It all did not go as planned at first: I had to study a different dance before, then we found that that we won’t be performing and then again we WERE performing and I had to learn yet another new dance in two days.. woop. The performance day was hectic as well, with no time to even breathe, let alone eat. All was well in the end and it was sooo great to be on stage and to perform again..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s