error | esimene esinemine

Nagu mingis varasemas postituses vist mainisin, siis läksin tagasi tantsima – Error Tantsukooli eliidi rühma. Paar nädalat trenni tehtud ja siis tuleb juba esimene jutt: paar esinemist tulemas. Mis seal ikka, kui nii siis nii. Vahepeal oli muidugi see asi ikkagi kahtluse all ka, sest läbirääkimised korraldajatega ei liikunud kuskile poole, aga poolteist nädalat enne esinemiskuupäeva tuli kinnitus, et on esinemine. Selle jaoks pandi kokku täiesti uus kava, mistõttu kukkuski välja selline asi, et esinemine oli reedel ja mina õppisin kava 2 tunniga ära.. esmaspäeval. Enne esinemist oli veel plaanis ainult kaks trenni ja paar päeva enne esinemist selgus, et kohal on nii president, kui keskkonnaminister kui igasugu muud Riigikogu liikmed, seega.. NO PRESSURE eksole.

errorarcwood
Väike poose ikka punasel vaibal uhke puiduga
errorarcwood2
Ei teadnud, kuidas kätt puusal hoida 😀 

Millega oli siis üldse tegemist, et siuke rahvas end kohale ajas? Arcwood by Peetri Puit OÜ tehase avamine Põlvas. Kohale jõudes oli ikka näha kui fancy üritus see oli: valged lauad ja toolid, catering (söögiks pakuti austreid ffs..), esinejateks peale meie veel nt Endla Vaher, Laura Põldvere ja publiku hulgas tuntumatest nimedest Erki Nool ja Ivari Padar ning no, õhtujuht, kelleks oli Urmas Vaino. Kanal 2 oli ka laivis. Kohal pidime olema juba päris vara, proovi tehes nägime kui vähe ruumi meil tegelikult oli ja suht fucked tunne oli küll. Lõpuks saime siis ära esinetud ja kuigi grupikava läks ilusti, siis meie rühma ühe neiu soologa kukkusid asjad küll väga ebameeldivalt välja. Siiski, lõpp hea, kõik hea ja järgmine nädal juba uue hooga ERM-is esinemine, milleks vaja jälle uus kava ära õppida, yay!

R x

English: Like I mentioned a couple of posts ago, I went back to dancing – in the elite group of Error Dance School to be more precise. Couple of weeks of training and we already got some offers to perform. This particular event we performed at was fancy.. our President and other famous and influential names were present, there were white tables and chairs and the catering included oysters ffs… Anyway, I had to learn the routine in 2 hours on Monday and perform it on  Friday… no pressure. The stage was really small and all of us were quite nervous. At the end tho, almost everything went fine!! Wohooo.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s