kiire-kiire-kiire

Tunnen täiega, et saan karmalt hetkel sajaga. Paar nädalavahetust tagasi kurtsin, kuidas neli vaba päeva järjest on ikka nii palju ja mitte midagi teha pole, kõik kuskil ära bla bla bla. Ja siis muidugi järgnesid sellele nüüd kaks nädalat, kus on nii kiire pidevalt, et leboaega väga polegi. Samas ei kurda, tegus on ka tore olla. Kool-töö-trenn hoiavadki mõnusalt aktiivsed.

Siiski-siiski, eelnev nädalavahetus sai jällegi Haapsalus veedetud, sest Bosse pidas oma 22. sünnipäeva ja oli vaja üks hea pidu ära pidada. + Bosse vanaema tegi max häid saiakesi, seega miks ei. Panin kingina talle kokku ühe sünnipäeva survival kiti, et hommik ikka helgem oleks. Süüa sai hästi, päris palju rahvast oli ka ja nalja sai oi kui palju. Mõni sõber käis korteri peal ringi korrutades: “I LOVE this game! Only Positive Energy”, mis oli tõesti vist õhtu teemaks. Vahepeal toimus ka tore viktoriin, mille me oma üllatuks Madli ja Keniga ära võitsime, kuid auhinnaks saadud Craftersi Gini mina enam kordagi hiljem ei näinud. Järgmine päev selgus, et keegi oli suutnud ka 96-kraadise piirituse kinni panna – kes, seda ei tea siiani mitte keegi. Tantsida sai, juttu sai rääkida ja lõpuks liikusime vanalinna ka, tee peal sai jälle palju nalja, aga kahjuks polnud kohale jõudes väga eriti midagi teha, seega kojumineeek. Oliver pani väikese meenutuse sünnipäevast ka kokku, mille leiate klikkides SIIA.

Pühapäeva veetsime enamuses niisama linna peal, nautisime Beguta Taimetoidukohviku imehäid päevapakkumisi ja magustoiduks üli(!!!) head pannkooki agaavisiirupi ja maapähklivõiga, millele ma võtsin juurde veel jäätise ka. Soovitan soojalt.

Tulemas on nüüd nädal ja pool tegusaid päevi ja siis saangi juba kaheks nädalaks Eesti pinna jalgelt pühkida ning veeta päevake Berliinis ning siis juba 2 nädalat Rumeenia mägedes. Kindlasti kirjutan sellest tagasi tulles ka pikemalt.

R x

English: Lately I’ve been soo busy. I’m sure it is karma getting back to me for whining about having nothing to do a couple of weeks ago. School-work-dance practices, they all take up quite a lot of time. Still, last weekend I again went home, to Haapsalu, since my friend Bosse celebrated his 22nd birthday. It was a great party, people were really drunk, the food (specially the pastries made by his grandma) was good and we had a lot of fun. There was a quiz, which we suprisingly won. The prize was a bottle of Crafters Gin, but I personally did not see it again after winning it, haha. Later we also went to the old town, but the party was quite boring there, so home it was. 

Sunday was mostly resting, but we went to the Beguta Vegetarian Cafe and it was so good. The savoury dishes were great, but the cherry on top was definitely the pancake with peanutbutter and agave syrup – I topped mine with vanilla ice cream as well.. definitely recommend! 

The next week and a half will also be quite busy, but it all brings me closer to next weekend, when I’ll finally go to Romania! I get to spend the day and Berlin and then fly over to Bucharest. I will definitely write about it later as well. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s