väike kokkuvõte | suvi

Ja ongi suvi lõpule jõudnud.. ma ei tea isegi kas see suvi läks sellepärast nii kiiresti, et enamus aja sai tööd orjatud või lihtsalt läheb aeg kuidagi kiiremini. Viimased nädalad on samas joones läinud: Haapsalu-Tartu-Haapsalu. Paar nädalat tagasi Haapsalus käies sai külastatud Tänavatoidufestivali ja mõnd head söögikohta jällegi ja lihtsalt Tartust puhatud. Tolleks hetkeks oli tuju ikka väga null ja seda just tänu tööle, kuid sellest hiljem pikemalt. Tartusse tagasi liikudes aga liikus aeg ka õnneks kiiremini ja ega kaua ei läinudki kui jälle uuesti Haapsallu tulek. Seekord siis Oliveri 22. sünnipäeva pidama, mis oli kõike muud kui traditsiooniline. Korraldatud oli pubiralli stiilis üritus, kus liikusime erinevaid lokaale läbi ja pidime lahendama mõistatusi. Africa pubi-Taks-Grande-Talumees ja lõpuks siis Aptek/Aed. Õhtu oli huvitav, aga pidu valgus üsnagi vara laiali, kellel oli järgmine päev jalkavõistlus, kes niisama väsinud.

 

Kui alguses arvasin, et kooli algus tuleb max lebo ja saan võib-olla isegi pikemalt kodus olla, siis ega magistris armu vist ei anta: 30-01 kuupäevad juba täis loenguid ja seminare, mistõttu jääb ka viimane tööpäev ära, mis neile päevadele jäi ja mille pärast mu viimane tööpäev Tartu Kaubamaja Denim Dreamis oli juba 26. augustil. Õnneks. Ausalt öeldes ma ei suutnud lõpuks juba ära oodata, et sealt minema saaksin. Tõsi, kogu see suvi seal oli mulle üks kasulik kogemus ja kindlasti õppisin sellest palju, kuid üleüldine mulje on pigem negatiivne. Pidev rõhk sellele kui tähtis on tiimitöö, oli vastand sellele, mis seal tegelikult toimus. Õnneks oli ka toredaid töökaaslaseid ja viimase tööpäeva saigi positiivsel noodil lõpetatud 🙂

Usun, et uus kooliaasta toob igasuguseid huvitavaid asju ja sügis samuti, seega ei suudagi oodata ära, et kõik see varsti kirja panna.

R x

English: And the summer is over.. the last few weeks have literally flown by, being at home in Haapsalu and doing the last workdays in Tartu. Also, school is starting so actively and so early this year, that it also cuts the summer shorter: the first day is already on the 29th of August. That is why I seized the opportunity and came to Haapsalu – Oliver celebrated his 22nd birthday yesterday. The evening itself was interesting to say the least, the birthday itself was kind of like a pub rally, we visited different pubs-bars-etc. and had to solve some puzzles. 

Also, to mention my job a bit: I was a sales consultant in Tartu Kaubamaja Denim Dream. The time I spent there definitely taught me a lot and was a good experience, although mostly a negative one. I will not dwell on it much longer, because I can finally put it behind me and start focusing on getting my master’s degree! 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s