what’s good in da hood | update

Veider mõelda, et suvest on peaaegu pool läbi. Ei, ma parem üldse ei mõtle selle peale. Mõtlen selle peale hoopis, kuidas võiksin oma vabu päevi sisustada, nii vähe kui neid ka poleks. Seetõttu pole ehk midagi nii märkimisväärset (või midagi sellist, millest reaalselt SAAKS siin kirjutada) juhtunud – töö, töö ja veelkord töö. Õnneks olin endale võtnud vahepeal pikemalt vabu päevi ja sattusin korra Haapsallu ikka ka. Seal nägin sõpru keda üle pika aja pole näinud ja nautisin mõnd imelist toiduelamust. Üks neist oli Dietrichu karulaugu risoto, mis oli super! Kuna varasem kokkupuude Dietrichuga polnud nii tore, kui olla võinuks, siis see risoto oli tõesti üks väga hea üllatus.

Tartus olen samuti igast head kraami ära proovinud: ükspäev käisime Madliga longwalkimas, mille käigus külastasime esimest korda ka paljukiidetud Aparaaditehast. Sealne risoto oli suht meh, riis natukene kõva minu jaoks, aga see kook.. oi. Ma olin varem kuulnud, et see pidi hea olema, aga no see oli tõesti ikka väga hea. Tegu siis jääkülma sinihallitusjuustu koogiga.. yyass I know, ei pruugi kõige paremana tunduda.. sinihallitusjuust + kook? Whut? Tegelikult oli see aga ülimalt hea ja ei suuda oodata juba, et uuesti saaks süüa seda. Kahjuks sellest pole mul pilti panna siia, aga Madli kookidest (mis olid ka btw väga head) panen pildi ikka.

Aa ja mis ilmselt on märkimist väärt..: vastupidiselt minu raudsetele plaanidele jätta peale bakat aasta vahele, lähen ma ikkagi sügisest magistrisse. Ei tea siiani, kas on see nüüd õige otsus või ei, kerget pressureit tuli mitmelt poolt. Sisse sain mõlemasse, kuhu katsed tegin, kuid valituks osutus siiski Euroopa keeled ja kultuurid. Eks näeb.

Palju head ja vinget on tulemas veel selle suve jooksul, niiet ei jõua seda kõike ära oodataaaa!

R x

English: Summer’s half over.. wow. I haven’t really been done much, since I’m always working. I got to spend last weekend in Haapsalu, which also meant seeing some friends I hadn’t seen in a long time and eating some great food. In Hapsal Dietrich, I ordered some ramson risotto, which was honestly amazing. I was surprised, since my previous experience in Dietrich was not that great, but danggg, it was so good! 

I have also tasted some great stuff in Tartu as well. We went to this place called Aparaaditehas with Madli – it’s kind of hidden, kind of hipster-y and shh, but it was great. My risotto there was not that good, but the cake.. wow. It was a blue cheese frozen cake and it did not taste like blue cheese at all, it was amazing and sweet! 

Oh.. although at first I thought about taking a gap year between bachelor’s and master’s degrees, it seems like I’m still going to start my master’s degree this fall in European languages and cultures. We’ll see how it goes. There is much good and interesting to come this summer and I cannot wait!!

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s