lõpp + jaanid

Hola amigos! Vahepeal jälle vaikus olnud, aga toimunud nii mõndagi. Greete käis Tartus meie elamist üle tsekkimas ja oli üks mõnus nädalavahetus. 22. juunil jõudis kätte siis see päev, kus mulle ulatati väike preemia selle eest, et 3 aasta jooksul natukene üritasin – bakalaureuse lõpudiplom. Tegelikult pole siiani veel 100% kohale jõudnud, et see osa haridusteest ongi siis läbi. Päev oli ilus ja lõpetajad olid ilusad.

Jaanid tundusid esialgu täiesti läbi kukkuvat, sest järgnesid 3 pikka tööpäeva, aga siis tuli spontaanne kutse ning saigi autole hääled sisse aetud ja Võrumaale Heidi poole sõidetud. Need jaanid seal olid ikka vägaa vinged: see koht oli lihtsalt super, mängisime mitu tundi võrkpalli, tegime elunaljakat mäebowlingut, grill, saun, vessar jnejne, ühesõnaga, sinna sõitmise otsus tasus end väga ära!

R x

English: 

Finally got my BA degree! Though it still does not feel like this part of my life is over. Also, on 23rd it was Midsummer’s Eve, that is this big holiday in Estonia – campfires are lit throughout the country and everyone parties until. they are numb. It is the longest night of the year so it never really gets dark. Heidi invited me to her place, so I drove to Võru county an it was really great! We played volleyball, went to sauna, had a barbeque etc – perfect!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s