jälle sai pidu

Nädalavahetusel oli kõige kiirem Haapsalus käik kolme Tartu aasta jooksul vist – laupäeval kahe paiku TRT>HPS ja pühapäeval 19 paiku juba tagasi. Samas, see kiire käik oli seda täiesti väärt, ehk siis toimus Keni 22. sünnipäevapidu. Koju jõudes läks aeg nii kiiresti, et natukene sättimist ja juba Taebla poole teel, et Greete peale võtta ja siis to da Kopli hood. Ei, mitte Tallinna Kopli. Nagu korralikel külalistel kombeks, olime esimesed ja saime esimesena kohe sünnipäevatoitu nautida ja pool ära juba süüa… haha. Vaikselt rahvas ikka tiksus ja lõpuks oli melu juba nii vali, et oma mõtteid ka raske kuulda: mitu korda võeti üles mõni LJK laul või siis traditsiooniline viinavõtukas. Kenil oli välja mõeldud viktoriin, mille oma Milkshake tiimiga (tiimi liikmed piltidel täiesti olemas) ilusti kinni panime.

Põnevat juhtus veelgi, nt staarjuuksur Leo otsustas poole peo pealt, et Martin vajab uut soengut ja mõeldud-tehtud. Mu arust tuli väga hästi välja 😀 Muidugi oli peol põhiline ikka, et kõik saaks snappi jäädvustatud ja nii võis tol õhtul seal näha igast huvitavaid asju. Üks hetk oli vanalinna liikumine, kus käis HÕFF-i (Haapsalu Õudusfilmide Festival) melu ja kus Aptekis päris jama muusika, niiet seal ei kannatanud eriti kaua olla.

Pühapäeval oli kohustuslik käia pmst kõik Haapsalu söögikohad läbi, sest kõht oli nii tühi ja toit igal pool nii hea. Margoti krepid on ikka veel lihtsalt üle kõige (jah, üle Tartu Creppi omade ka :S)

R x

English: This weekend was literally the shortest I’ve ever stayed in Haapsalu – a bit over 24 hours. Still, it was worth it, because my friend Ken celebrated his 22nd birthday. We arrived first and had the chance to eat all the food.. haha. At some point, when most of the people had arrived, the noise was so loud it was hard to even hear my own thoughts. There was singing and dancing and at some point, my friend Leo decided to give our friend Martin a haircut, which in my opinion, turned out really great lol. We also won the quiz with Madli and Greete. Also, there was so much snapchatting, my whole snapchat feed was full of stories from that night. Later on in the night we went to the old town, there was soooo many people, but the music in Aptek sucked :S

Sunday was munch day – we were hungry and there are so many good places to eat. Still, the crepes in Margot are the best…even better than the ones in Tartu Crepp :S 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s