lil’ haapsalu update |

No tere tore – ei ma veel ei ole ära unustanud, et ma vahel ehk võiks siiakanti ka jõuda ja mu alzu pole veel nii võimsaid mõõtmeid võtnud. Pealegi, ega väga midagi nii uut polegi juhtunud, mida VEEL mainida tahaksin. Nädala lõpus tulin lõpuks Haapsallu ja tegin paar kerget beauty pimpi – ehk siis värvisin juuksed üle 500 aasta üle.. või siis no pmst 2 kuu. Otsustasin ikkagi veel ühe korra värvida tumelilla värviga, kuigi veidi oli tahtmine juba tumepruuniks tagasi minna. Panin siia pildi ka (heleda pluusiga) sellest milliseks see lilla lõpuks kulub ja tegelikult, olenevalt valgusest, oli see päris elus veel punakas-pruunim.

Reede õhtusse jäi ka väljaskäik Anni ja Elinaga, mida alustasime Anni poole ja siis Taksi ja siis Apteki edasi ehk siis mitte midagi üllatavat. Laupäev oli kiire ja lõpuks ka väga väsitav (haa-haa..ha) päev. Hommikust peale linnas müttamine ja siis päeval sõpradega kerge grill ja siis õhtul tuli järsku mega spontaanne minek Ott Leplandi kontsertile Blu Holmis. Jah ja siis lõpuks tuli see väsitav osa, sest ma olin lõpuks, peale kõike, koju jõudes, räme väss. Uue nädalaga tuli aeg uuteks küünteks, mis mulle endale niiii meeldivad ja see ongi ju kõige tähtsam.

Tulemas on paar päris huvitavat asja, millest veel rääkida ei tahaks, aga varstiii.. keep waiting.

R x

English: Finally home after a while again and I really haven’t done anything MAJORLY interesting. Got some beauty pimps – coloured my hair burgundy again. I also added the picture with the hair before colouring (white shirt) and in real life it was even more reddish-brown-thingy.. We also went out with Ann and Elina on Friday night and Saturday was really busy. First, a shopping trip with mom, then barbeque with some friends and later in the evening a spontaneous Ott Lepland concert. The whole evening was honestly really tiring. Anyway, Monday brought new nails, which I reaaaally love.

There are some exciting things coming, so stay tuned 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s