mega põnev nädal

No tere jälle – ma ausalt üritaks kirjutada rohkem, kui kord nädalas, aga no kui esiteks aeg läheb nii kiiresti, et nädalast jääb isegi väheks ja väga eriti midagi ei toimu ka, siis mida punnitada siia.

Ma praegu üritan meenutada midagi siis mis see nädal vähegi silma paistis ja no alzu strikes again, sest peale reede väga märkimisväärset ei toimunudki. Poole nädala pealt kuulsin, et Triin on võib-olla Tartusse tulemas ja kuna polnud teda sada aastat näinud, siis nagu käis väike mõte läbi. Pika kaalumise peale ajasingi end reede õhtul Regle juurde mõttega, et natukene olen ja siis koju ära. Haa-haa-haa, olin jaa natukene. Triin luckis ilustiii Vabanki vabapääsmed ja baarikrediiti, niiet siis mõtlesin, et no davai siis. Minu jaoks esimene kord seal ja võrreldes Shootersiga, kuhu ka korraks sisse astusime nagu siga ja kägu – rahvas oli valdavalt vanem ja muusika valdavalt parem. See natukeseks istuma minek lõppes siis jälle poole hommiku ajal koju jõudmisega.

Laupäev oli mõeldud nagu õppimise päevaks ja see ‘õppimine’ lõppes lõpuks Tiina juures arbuusi ja ülihea vegan küpsisetordi söömisega. Mõnes mõttes võiks aeg veel kiiremini minna ja saaks selle bakaeksamiga ühele poole, et aju enam ei kärssaks nii räigelt, aga samas läheb aeg ka liiga kiiresti ja juba on peaaegu pool aprilli läbi, what theee…

R x

English: Well hello again – I’d honestly write more than once a week, but since the time is flying by so fast and nothing really happened as well, then what’s the point. 

I’m trying to remember if anything remarkably interesting happened this week or not and the only thing that comes into my mind is Friday and the fact that Triin came to Tartu over a long time. After some thinking I thought that I’d just go for a bit and then come home. Of course that didn’t work out, since Triin won free tickets and bar credit to Vabank club and I was like well okay. It was my first time there and it was great, the people were great and music as well.. and I got home at 4. 

Saturday was meant to be my ‘studying’ day and this studying ended up at Tiina’s place with us eating watermelon and this great vegan bisquit cake she made. In some way, the time should run even faster, so we’d get over with the exam, but at the same time, it runs too fast.. I mean almost half of April is already gone.. what. 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s