a week in perspective |

Millegipärast juhtub alati nii olema, et vahepeal on lihtsalt nii palju vaba aega ja mõttetut passimist (kuigi hetkel peaks seda nagunii sisustama eksamiks õppimisega.. haha) ja siis kui midagi toimub, tuleb järjest sada asja. Või siis 3-4… Igaaastahes, jah, viimase nädala aja sisse jäi näiteks Madli sünnipäev. Mul oli juba väga ammu plaanis teha seda šokolaadikooki, kus peal on igasugused erinevad kommid-šokolaadid jne. Ilmselgelt oli ju parim plaan hakata seda siis öösel vastu sünnipäeva hommikut tegema mis sellise skeemitamisega, et ma jumala eest meie pisikeses korteris eriti häält ei teeks ja sünnipäevalast üles ei ärataks. Ka koogi lõppvälimus kannatas selle all, et kogu asi sai kiiruga ja köögis taskulambi valgusega ära tehtud.. haha. Õnneks oli aga maitse väga hea ja diabeet koputas uksele. Hiljem võtsime Anni kampa ja käisime veidi tähistamas ka La Dolce Vitas, kus oli väga hea itaalia köögi kogemus, soovitan!

Samuti nägin vahepeal ka lõpuks (!) Deadpooli ära, mille kohta jätkub ainult häid sõnu. Ryan Reynolds ja see roll olid lihtsalt match made in heaven. Teine filmikogemus oli Batman vs Superman, mis visuaalselt oli päris hea film, aga suutsin terve filmi jooksul mõelda sellele umbes 5 palju sobivamat pealkirja ja stsenaarium oli ka üsna hüppav minu arust. Mis veel… neljapäeva õhtul tekkis võimalus minna tasuta Jüri kontserdile Athena keskusesse – mõeldud, tehtud. Athena ise nägi vinge välja ja seinte peal olid igasugused lahedad pildid. Kontsert oli olenemata superstaari haigusest siiski väga hea.

Spontaanselt tuli ka kuskilt plaan teha ära lõpuks kursaõe Heidi soolaleib ja see jäi reede õhtusse ning oli jällegi väga tuus. Küpsetasin külakostiks kaasa Palmiers’ küpsiseid 5 erinevat moodi ja lasin Madlil endale meigi teha (tal hea skill jne). Põmst oli väga hea nädal ja vaikselt hakkab kevade tunne ka peale tulema, mis on samaaegselt hea, aga hirmutav ka.

R x

English: It happens somehow that there are periods when there’s literally nothing to do and then comes time when everything happens. Last week was quite like that: on Wednesday, it was Madli’s birthday and I had wanted to bake a cake for quite a long time. Still, I wanted it to be a surprise, which is why I did it the night before and had to be really silent and I only got to use the light on my phone to see anything haha. That’s the reason the cake looked not so pretty, but it tasted amazing and I felt the diabetes creeping up on me. We also went to the Italian restaurant La Dolce Vita and the food was amazing there! 

I also finally had the chance to see Deadpool and I wasn’t disappointed – Ryan Reynolds and this role were match made in heaven. I also saw Batman vs. Superman and the visuals were great, but imo the storyline kind of lacked. On Thursday I got to see our Estonian superstar and the artist representing us in this year’s Eurovision, Jüri Pootsman and his concert was great too. Spontaneously, an idea sparked that my course mate Heidi would have her housewarming party on Friday, so I decided to bake some Palmiers and Madli did my make-up again (she’s got some skills tho). The gathering was also great. Basically, it was a great week and the spring is finally here, which is good and scary at the same time. 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s