boom

Ja ma olen jälle Haapsalus. Samas, mis jälle, üle umbes kuu aja sai siiapoole Eestit ka oma nägu jälle näidatud ja olude sunnil venib see olek siin pikemaks kui vaid nädalavahetus. Kui tagasi mõelda, siis ega vahepealsel ajal polegi midagi nii väga erilist toimunud. Aa! Proovisin esimest korda elus sellist pitsat, kus tomatipasta asemel oli põhjaks hapukoort kasutatud ja kusjuures päris hea oli ka! Ainult, et veits ikka igatsesin tomatipasta maitset ja lisasin ketšupit haha.  Selliseid pitsasid (ja ka tomatipastaga) pakub meil üks uuemat sorti koht Veerikul Tartus nimega Paks Taks.

Igastahes, kodus olles võib täitsa laisaks ära tõmmata ja pole raske terve päev Netflixis Losti vaadates ära veeta, aga siiski oleks suhteliselt ns produktiivne ka olnud, ehk siis õppinud, trennis käinud, küünte hoolduses üle 7 nädala (wat…) ja jah. Täna on selline aeglasem päev olnud ja igavusest mõtlesin jälle meiki teha ja natukene midagi teistsugust, ehk siis kasutasin rohelist värvi. Ühel pildil on huuled roosamad, sest tahtsin puudriga nad matiks teha ja need muutsid värvi hoopis. Long story short, panen natukene pilte ja kirjutan välja mida kus kasutasin ka jaaaa jah. PS: Kliki pildile, et suuremaks saada. Oh ja õues ju täitsa kevad hetkel ka!

Nägu: GOSH X-Ceptional Wear Foundation jumestuskreem, L.A Girl PRO.conceal peitekreem toonis Porcelain, Maybelline Matte Maker puuder toonis 10 Classic Ivory, kontuuril kasutasin Clever Cat kulmupuudrit (tellitud Ebayst).

Silmad ja kulmud: Rimmel Brow This Way kulmugeel ja Clever Cat kulmupuuder, mida kasutasin ka silma peal, sisenurgas kuldne lauvärv ELF-i lauvärvi paletist Rocker ja roheline lauvärv mingist Hiina megasuurest palett-thingyst kus 24 lauvärvi, erinevad huulevärvid, puudrid, põsepunad, silmapliiats ja ripsmetušš. Ripsmed: Ebay.

Huuled: Huulevärv sealt samast Hiina paletist, BYS 01 BRONZE huulepliiats.

R x

English: I’m in Haapsalu again and this time for more than just a weekend. Thinking back, there hasn’t been anything that interesting happening lately besides the fact that for the first time in my life, I tried a pizza that used sour cream in place of tomato paste. It actually tasted good, though I kinda missed the tomato-y flavour and added ketchup to it haha! Anyway, being home can make you kinda lazy and make you just lay in bed all day binge-watching Lost on Netflix. I still have tried to be KINDA productive, going to gym and studying and getting my nails done over 7 weeks (wat). Today has been a slower day, which is why I decided to do my make-up and try something different, green eyeshadow to be exact. All products used are listed down below 🙂 PS: Click the pictures to enlarge. 

Face: GOSH X-Ceptional Wear Foundation, L.A Girl PRO.conceal concealer in Porcelain, Maybelline Matte Maker powder in 10 Classic Ivory, I contoured with Clever Cat brow powder (Ebay). 

Eyes and brows: Rimmel Brow This Way brow gel, Clever Cat brow powder on brows and also used it in the crease, golden eyeshadow from the ELF palette Rocker in the inner corner and green eyeshadow from some random Chinese palette. Eyelashes: Ebay.

Lips: Lip colour from the same random Chinese palette, BYS 01 BRONZE lip pencil. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s