toit, tibid ja taukar

Mõte kohe üldse ei jookse, a paneme jooksma. Saksamaalt tagasi tulles magasin ilusti peaaegu 14 tundi jutti ja ei seganud mitte miski mu und too aeg. Nädal on üleüldiselt läinud vaikselt: as usual tegelenud praeguste kooliasjadega ja siis tulevaste kooliasjadega (bakaeksam: leksikoloogia, ingl. k struktuur, ingl. keelt kõnelevate ja muude maade ühiskond ja kultuur ning inglise ja ameerika kirjandus vihjeks ehk.. yaass).

Reedel tuli plaaniks selline teema, et igasugused tibid lendasid Tartusse laivi ja Regle ilusti võõrustas enda juures väikest istumist. Ma ise olin too päev lazy af ja kasutasin make-up artist Madlee teenust, millega jälle väga rahule jäin. Ainult sellega pole rahul, et mingit normaalset pilti sellest ei saanud. Multitasking on võtmeks ja siis nii vaheldumisi meigitegemisega küpsetasin külla midagi kaasa: lambine impro ehk siis karamellirullid lehttaignast kahte moodi. Ühed tegin keedetud kondenspiim+sokolaadiküpsiste puru ja teistes asendasin küpsisepuru soolaste maapähklitega (salted caramel well hello?). Hiljem panin peale seda sama karamelli veel. Tulid välja vist küll. Mingi aeg siis saigi bussiga pool tundi linna teise otsa loksutud ja olingi kohal. Süüa oli paljuuuu! Tegime vesipiipu, ajasime juttu ja lõpuks läks laul ka isegi lahti.

naisedtartuss16

Tegelikult läks laul täiesti lahti alles Illusioonis, kuhu Taukari kontserdile läksime. Taukar ise tegi väga mittestiilset hilinemist ja tuli peale alles poole 2 ajal, et oma kolm kõige kuulsamat laulu ära laulda ja siis juttu ajada ja oma tukka visata. Ei tegelikult oli Taukari kontsert isegi väga hea, aga kogu ülejäänud loomaaed seal klubis ei kannatanud küll eriti kriitikat. Mõni oli otse trennis kohale tulnud, enamuse rahvast moodustasid allameetrimehed ja samuti võis ka tuuleveskit kohata. Oeh.. ei tegelikult oli väga tore õhtu jällegi.

R x

English: I really haven’t been doing much after coming back from Germany: just studying basically. Friday was an exception, because we had a little get-together with some girls and it was really fun. I was really lazy, so I asked Madli to do my make up, which turned out really great. At the same time I was baking some puff pastry caramel rolls to take with me. I made them two ways: caramel + chocolate cookie crumbs and caramel + salted peanuts. They tasted great, not taking into account the ugly appearance lol. At some point it was time to catch my bus and go to Regle’s place, where the others were already getting ready. There was much food and chatting and singing and it was really great. We also went to Karl-Erik Taukar’s concert at Club Illusion and Taukar himself was great, but the people overall were weird as fuck: all the guys seemed so short, some girls had come straight from the gym and there was some craaazy dancing. Anyway, the evening overall was great! 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s