quality time pt 2

Mõned lugejad, kes minuga juba päris algusest peale siin ehk mäletavad üht varasemat postitust “quality time”, milles rääkisin kuidas Madliga üksteisele meiki proovisime teha. Seekord polnud asi päris nii planeeritud kui eelmine kord ehk, aga siiski. Vastlapäev oli tore päev: sõin üle pika aja head hernesuppi ja sõin (päris mitu :S) vastlakuklit ära. Koju tulles oli igav ja nii M-l selline mõte tuligi ja ma ei pane kunagi kätt ette kui keegi teine meiki viitsib teha. Nii ma siis istusingi ja ei tohtinud peeglisse vaadata enne, kui asi valmis. Tulemust ennast võite siis pildi pealt vaadata (kliki pilt suuremaks!) – mõnusalt tume ja suitsune ja veidi teistsugune kui ma ise ehk kannaks, aga meeldis väga, niiet kes teab, ehk teen isegi teinekord.

Madlile tegin olude sunnil väheke naturaalsema silmameigi ning proovisin kahte erinevat huult, millest teist varianti näete siin. Esimene variant oli koralltooni roosa. Ilmselt kui oleks saanud, oleks tallegi midagi huvitavamat ja ehk värvilisemat proovinud teha, aga eks mõned asjad võivad järgmiseks korraks ka jääda. Väga hea on tegelikult mõnikord kellegi teise peal kätt harjutada, sest paratamatu on see, et kui leiad endale mingi hea look‘i, siis juhtud ikka seda pigem kordama ja midagi uut ei julge proovida.

R x

English: Anyone who has read my blog from the very first post probably remembers a post called ‘quality time’, where me and Madli did each others’ makeup. This time it was not that planned, but still. It was Shrove Tuesday on the 9th of February and it was a great day: I ate some good pea soup and ate (a few :S) semlas (a sweet roll with whipping cream on top). After we came home, we were bored, so Madli asked me if she could do my make-up and of course I agreed. So I sat there not being able to look what I looked like. I really liked the end result, it was smoky and dark and something different from what I would usually do, but maybe now I’ll try it some day as well?

Because of reasons I couldn’t really do anything extravagant concerning the eyeshadow to Madli, which is why I kept it simple and played it up on the lips. I actually had two lip options, the first one being coral pink and the second one is the one on the pictures. Anyway, it was awesome to do someone else’s make-up for a while, because it is inevitable that doing your own make-up can get quite boring from time to time, specially when sticking with a common look. 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s