update | tired af

What theeeee.. ja ongi pikk puhkus läbi. Just oli ju 22. detsember, esimene ja viimane eksam ja nüüd juba uus semester käes ja panic! at the UT hakkab pihta. Viimane nädal kodus oli niii ja naa, teha oli palju ja ootus nädalavahetuse suhtes suur, sest tulemas olid Anni ning Karl-Eriku 22. sünnipäevad.

Reedel saigi siin Anni vananemist vaikselt tähistatud: alustasime naistega Taksis ning hiljem läksime Apteki edasi ja ega siis varem kui kell 6 hommikul koju jõuda saa.. Kahjuks jäi grupipilt tegemata, aga see eest on mul pakkuda üks varahommikune selfie ja ei, kassiga pilti seekord ei tule.

annisünx

(Ps: ma vihkan, et see juuksevärv niimoodi tumelillast punaseks kulub 😦 )

Igastahes, natukene und ja uuele päevale – uuele sünnipäevale vastu. Karl-Eriku sünnipäeva teemaks oli siiani vist kõige raskem teema millega kokku olen puutunud: ulakad vanurid. Eks ma siis tegin veidi researchi ja väga midagi geniaalset ei leidnud, aga panin kostüümile oma vungi veidi juurde ikka ja mässasin guažžidega nagu ennemuiste algkoolis. Enne sünnipäeva olime Gertteli juures natukene ja siis juba liikusime peole. Pidu ise algas vaikselt, aga oli väga tore ja kostüümidega oli ikka pingutatud ja sellepärast veic kahju, et pilt sai alles siis tehtud kui enamus olid riided ära vahetanud. Ja eks ikka hiljem Aptek it was ja eks ikka jõuame pool 8 hommikul koju. Pole vist vaja märkida, et ma olen faking väsinud. Tartu poole udune teekond sai ka läbi tehtud ja jõudsime veel tüdrukutega kinos Brooklyn’i (väga väga hea!) vaatamas käia ja Ben & Jerry’s ringi teha – OEH. Selline tunne, et energiat sai kulutatud küll ja veel ning hetkel on täielik akude laadimise aeg.. lähengi panen pistikusse, sutsaki.

R x

English: My long vacation is over and school is back on! Which means that it is hopefully my LAST semester in uni and that means panic! at the UT. Last week home was filled with different things and the weekend had two birthday parties coming: Ann and Karl-Erik. Friday night started in Taksi Pub with us girls celebrating the 22nd b-day of Ann and later on we went to Aptek to dance and I got home at 6 am. 

(PS: Hate that my hair color fades from burgundy to this ugly ass red 😦 )

Anyway, bit of sleep and another day with an another birthday could start. Karl-Erik had a theme party and the theme was naughty old people, which is one of the hardest I’ve ever had to look a costume for. I failed, but still put my twist on it. His party was great as well and ended with me getting home at half past 7 in the morning. Sunday meant coming to Tartu – the road was so foggy, but we made it and we also managed to go to the cinema with Madli and Ann and do a round of Ben & Jerry’s as well. UGH. I seriously need to load my batteries and I’ll better start right now. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s