väheke vaikust

Tahaks väga midagi huvitavat kirjutada, aga tõsiasi on see, et hetkel on mul pea täiesti tühi ning tunnen, et oleks vaja lihtsalt üks tavaline update teha. Nädal Tartus jäi kindlasti väheseks, kuid õnneks sai lebotamisfaasist nendel päevadel välja ning sai igal pool ringi liigutud, kinos käidud, hiinakat LÕPUKS jälle söödud jnejne. Haapsallu tagasisõit oli omaette kogemus, eriti kui vahepeal oled lihtsalt lumepilve sees või mõtled, et kus see tee nüüd siin olla võiks või näed kuidas maastur ja traktor ilusti kokku on pannud – selle talve võlud.

16.01 oli Raili ja Annaliisi sünnipäev, mis toimus Sutlepas. Peo koht ise oli ikka korralik partyplace ja süüa sai palju ja plaanitud olid igasugused toredad mängud ja tantsida sai jnejne. Loodetavasti ilmub kogu sünnipäevast varsti ka video, sest kaamera käis pidevalt ringi ja jäädvustati palju 🙂 12583828_1115829325094037_702010375_n

Ja kui nädal aega pole kodus olnud ja siis ka kuskile korraks lähed, siis kassil on kaks tuju: kas ei tee absoluutselt välja või ei jäta üldse rahule, seega pole midagi imestada, kui jõuad sünnipäevalt kahe ajal öösel koju ja leiad, et oleks parim aeg kassiga pilte teha.

R x

English: I’d really like to write something super interesting right now, but really, my head is just empty and why not do an all over update. The week I spent in Tartu was definitely not enough, though it was great to actually be active and do stuff, like go to the movies or eat Chinese food (finaalllyyy). The ride back home was an experience, since the roads are so snowy and at many times you were just inside a snow cloud and could see nothing. 

16.01 was the birthday party of Raili and Annaliis, which took place in Sutlepa. The place itself was a proper party place, there was so much food, some great games etc. It was fun. Hopefully there will be a video coming soon as well. 

And finally, there is nothing better than to take selfies with your cat at 2 a.m because she has missed you so much. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s