hi ’16

Uus aasta tulemata ei jäänud, mis sest, et siiani pole tunnet, et nüüd ongi 2016. Plaanis oli enne kuuse alla minekut Berdi pool olek aka Niine Õllekas olemine ja sinna oli planeeritud igasuguseid huvitavaid asju: kinkide jagamine, Õlleka auhindade jagamine ning muidugi ei puudunud ju alati tabav Tujurikkuja.

Kuuse all oli külm ja oli palju ilutulestikku (go figure..) ja külm ei läinud üldse ära, aga meie läksime külma eest hoopis linnast ära Maido poole, kus veetsime aega juttu rääkides ja kasse paitades hah.

Uus aasta, uus mina? Jah, aastanumbri muutus võib olla hea ajend teha ka oma eludes muutuseid või panna paika endale erinevaid eesmärke või teha lubadusi. Siiski ei usu mina sellesse väga – eks näeb, kuidas aasta kujuneb ning kõike annab käigupealt teha. Tean vaid, et sellel aastal on loodetavasti palju huvitavat alles tulemas.

av15

R x

English: Its a new year! Although it still does not feel like it. For the NYE we had planned a party with our friends, gifts and everything and before 12 we went to our city Christmas tree and watched the fireworks there and wished everyone a great new year. It was sooo cold there and after that we left the city altogether. 

New year, new me? Yes, the change of the number might be a good reason to start over or make some promises to yourself, but I don’t really believe in it. We’ll just see how this year goes bye – still I am sure that there will be plenty of great things coming. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s