peaaegu jõulud | part 2

Kui jõulupidudest väheks jääb, siis miks mitte teha üks nostalgiline külaskäik klubisse Illusion ja vaadata üle mis on Retrost saanud. Just nii me kolmapäeva õhtul esimest korda sellel aastal tegimegi – nii tore oli end üle pika aja korralikult üles mukkida ja ilusaid pilte teha.

Retro ise oli omaette kogemus: rahvas oli valdavas enamuses just täpselt 18 piiril ja jäi mulje, et kuhu iganes vaatad, sealt välkus ka midagi vastu. Kahjuks polnud muusika ka midagi nii erilist ning olime juba üpris vara kodus.

Neljapäevast ei mäleta midagi peale selle, et hommikul sai trennis käidud. Reede aga oli huvitav päev. Hommikul sai ‘eksamil’ käidud, mis kujutas endast selle 7 lk essee arutamist õppejõuga ja ilus A oligi kirjas. Kell 15 pidin minema tatoveeringut korrigeerima ja well well well – seda teha ei saanud, sest tatoveerija vist unustas mu ära ja alustas reedeseid joominguid vähe varem kui tavainimesed. Mis siis ikka, saab esmaspäeval ja tasuta, wipi!

Õhtul aga oli teine jõulupidu inglise filoloogidele, seekord ilma õppejõududeta ja jälle söögipidu. Mitte midagi väga erilist, aga tore oli ikka.

Ausalt, ei tea mis paaril pildil toimus (need olid veel normaalseimad tglt), aga let’s roll with it. Nüüd veel vaid 1 eksam üle elada ja siis … it’s beginning to look at lot like christmas. 

R x

English: If you can’t get enough of the Christmas parties, why not make an nostalgic trip to Club Illusion and the Retro party? So we did – this Wednesday for the first time this year, we went. It was not anything special, everyone seemed so young and all the girls had really short dresses and skirts. Still, it was great to pimp ourselves up over a long time and do some silly pictures as well. 

Friday was the day when I was supposed to go and get my tattoo corrected. Yeah, basically when I arrived there at 3 p.m, the tattoo artist already had a party there, he had forgotten about me and promised to do it on Monday and for free. Why not. 

We also had our second Christmas party with my college mates and it was great – so much food. 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s