peaaegu jõulud

Märkamatult ongi eelviimase semestri viimane nädal (ja paar päeva) käes. Ausalt, kursaõdedega arutame juba mitmendat korda, et need kolm aastat või no täpsemalt 2 ja pool siiani, on vist kõige kiiremini läinud aastad. See nädal on mingil veidral kombel isegi päris tegevust täis pakitud – trenn, kool, sõbrannadega kokkusaamised, mitu jõulupidu koolis ja muud huvitavat. Esimene jõulupidu koolis Anglistika osakonnale saigi maha peetud – õppejõud ütlesid kohe, et võtke midagi söödavat kaasa ja muidugi haarasin ju võimalusest. Tegin mingit omaloomingut: Šokolaadi-piparkoogi muffinid keedetud kondenspiima täidisega. Muffinid ise küpsetasin muffinipulbrist, sest ain’t nobody got time for jahu jne, mida meil siin Tartu kodus nagunii ei eksisteeri. Seega oligi kerge: segu kokku, muffinivormidesse, pistsin piparkoogi tükke sisse ja ahju. Ahjust tulles lasin jahtuda ning siis lõikasin noaga keskele augud sisse ja täitsin keedetud kondenspiimaga ära, uuesti väljalõigatud osa peale, siis natukene ülejäänud kondenspiima kõige peale ja siis piparkook kõige otsa.. vuuh. Kartsin, et jääb ülimagus, aga vastupidi, polnud nii väga magus midagi. Endale meeldis ning teised kiitsid ka.

Jõulupidu ise oli tagasihoidlik: laulsime jõululaule, sõime (sest seal oli väga palju toitu) ja rääkisime juttu… ja tegime paar ilusat pilti kuuse juures oma jüngritega ka.

12394392_1039353509441108_76732799_o
kerge ossikas

R x

English: It’s basically the end of semester already.. it has seriously been the fastest 3 (or well, 2 and a half) years at the university. This week has been quite busy: working out, lectures, meet ups with friends and a couple of Christmas parties as well, which is great. Today was the first one and of course I took the chance and baked something again. I made chocolate-gingerbread muffins with a toffee filling. Although I thought that maybe they’d be too sweet, they really were not – just the right taste. I enjoyed them and others did as well. The party itself was not huge – we sang some Christmas carols, ate (there was a lot of food) and talked… and made some great pictures with the Christmas tree as well lol. 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s