guard down

Haapsallu jäämine venis ootamatult (või siis mitte nii väga ootamatult) pikemaks. Asi selles, et sellel nädalal on koolis loenguid/seminari vähem kui muidu ning mõtlesingi, et miks mitte siis veeta see aeg hoopis kodus, kui võimalus on. Kui peale üpriski tegusat paari päeva nädalavahetusel juhtus vahele pühapäev, mis oli nagu täiesti lebo, siis ülejäänud päevad siiani olen ikka ka tegus olnud. Võtsin end kätte ning vaatasin ühe aine lõpuessee jaoks ära ühe venekeelse filmi ja kirjutasin need 7 lehekülge esseed ka valmis. Igasugu muid huvitavaid asju olen ka ära teinud, millest hetkel veel rääkida ei saa siin 🙂

Tänane päev ei ole päris nii välja kujunenud, nagu oleksin oodanud, seega mõtlesin, et teen hoopis midagi muud ja võtsin meigiasjad jälle välja. Otseselt mingit ideed ega pilti polnud, mille järgi tegin, lihtsalt mõtlesin, et proovin ja katsetan jne. Enamus silmameiki on tehtud Sleek Storm lauvärvidega, huule tegin naturaalse ning nägu ka täiesti tavaline: jumestuskreem, puuder, kergelt kontuuri ja veits highlighti, mis siin ilmselgelt välja ei paista.

Õnneks pole mu enda telefoni pildid enam nii kartulid, kui need enne olid, niiet saan ise pilte teha ka. Pilte vaadates ja peeglisse vaadates tundub ikka päriselus tumedam, aga mis siis ikka – ilmselt sobib selline meik pigem õhtumeigiks, kuid julgemad võivad vabalt ka päeval sellega välja minna.

R x

English: Since I only had a couple of lectures this week, then I decided to skip them all and stay home for the whole week. Still, I have done some schoolwork, completed one of my final essays and some other cool stuff that I can’t really talk about yet as well. Today I decided to take out my make up and come up with something. I didn’t really have anything in mind, so I rolled with it. The eyes are mostly done by using Sleek Storm palette eyeshadows and the face is ordinary: foundation, concealer, powder, etc. Also, yay, the photos are not potato quality anymore! Anyway, I think that this look is more of an evening look, although braver ladies can wear it out whenever they want probably. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s