new ink | meow

Vahepeal tuleb ette olukordi, kus ühel hetkel pole üldse ja teisel hetkel on üle. Seetõttu tuli võimalus ning aeg uueks tatoveeringuks. Tegelikult oli see tahtmine ju koguaeg olemas, aga tol hetkel ei tulnud üldse esimese asjana pähe, aga kui M mainis, et kuule tee uus tatoveering, siis oli küll lightbulb on ja teeme ära siis. Kuigi alguses mõtlesin küll täiesti uue asukoha peale, siis lõpuks jäi ikka see, et tuleb see vana ja kole kõige esimene üle teha, mis selja peal abaluude vahel asetses:

tatokas

Ideid oli mitmeid, aga läbivaks oli ikkagi see, et midagi kassiga seoses tuleb teha, sest kassid on mu lemmikloomad ja mul endal 50 kassi ja kassid rocks jne eks. Lõpuks leidsin internetist kaks pilti, millest tatoveerija lõpuks oma kavandi kokku pani: need pildid olid siis sellised, et ühel oli kassi (või ilvese tegelikult, nagu vist välja tuli) nägu ühel pool ja teisel pool selline geomeetriline stuff ja siis teine pilt oli rebasega.. ja siis kokku tuli selline nagu allpool näete. Pilt on ligi 3 tundi peale tegemist tehtud, mille pärast võib veel natukene punane tunduda jms. Tegemas käisin ise Tattooskys ja täitsa tore kohake oli – kiire töö ja jään täitsa rahule. Nagu alati, siis peamine on see kuidas ise rahul oled.

tatoo

Kolme nädala pärast pean minema tagasi ning korrigeerima, sest öeldi, et tint võib veidi laiali valguda ning teistkordselt ühe tehtud tatoveering pidi paremini ilus ka püsima. Mis veel… millegipärast oli seekordne tegu väga valus. Veider, sest esimest korda selle koha peale tehes ju põhimõtteliselt ei tundnudki, et midagi tehtakse. Seekord oli aga umbes 6x valusam, aga kuna tegemine käis kiiresti, siis ei tulnudki kaua kannatada. Kui tavaliselt peale uue tegemist on olnud selline tunne, et läheks juba uut tegema, siis täna seda tunnet millegipärast ei ole. Kindlasti kunagi lisandub neid tatoveeringuid veel, aga aega on sellega.

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s