what does the fox say | inka fill edition

Tõin selle lolli laulu korraks tagasi.. ja nüüd see ilmselt kummitab terve õhtu. Igaaaastahes! Olles kolmanda aasta tudengid, oli meil see.. rõõm? au? mis iganes, korraldada uutele rebastele ristimine. Sellega hakkasime pihta juba kuu või rohkemgi tagasi, sest teades inka fille, siis asjad ei pruugi kohe alguses korralikult liikuma saada. Mingi hetk vaibus asi täitsa ära ja nädalake vms enne tuli siis turbo peale panna, et midagi lõpuks tehtudki saaks. Algses 7-pealisest korraldustiimist sai lõpuks päris suur arv inimesi ja õnneks tuli peole kohale ka täitsa normaalselt rahvast.

Kuna enamus ‘ristimise’ osast toimus õues, ehk oli 8 punkti, mida nad tiimidena pidid läbima, siis ütlesin juba kohe üpris varakult ära, et mina paneksin end üliõpilasmajja, kus hilisem pidu toimus, abiks, et ei peaks väljas passima. Right on, sest ilm oli eile (08.10) ikka päris näkane. Kolmapäeva õhtul tegin valmis kirju koera ja neljapäeva hommikul enne kooli lavaširulli, et oleks peole midagi kaasa võtta. Mõlemad nägid lõpuks üpriski junnid välja, aga no vähemalt see oli hea, et teistele maitsesid ja ei pidanud jääke koju tagasi vedama. Alkohoolse poole pealt pakkusime meie punch-i, mis nägi väga hea välja, maitses mitte nii hästi.

puns

Peopaika jõudsin veidi varem, aga osa rahvast oli juba ees ja nii me siis ootasimegi, et rebased ja ülejäänud, kes punktidesse olid paigutatud, kohale jõuaks. Vaikselt hakkaski rahvast tiksuma ja lõpuks kui kõik, kaasaarvatud 5 õppejõudu kohal olid, said tegevused pihta hakata. Paar mängu ja siis selline asi, et iga grupp sai teksti ja aktsendi ja siis keegi pidi selle ette lugema ja teised arvama, mis aktsendiga on tegu. Mingi näidendi värk oli ka, mida ma siin hetkel lahti seletada ei viitsi, aga jah, üleüldiselt ikka sööma-jooma pidu.

Lõpuks said uued rebased lugeda vande ja said lipu ka endale, et siis omakorda see edasi kunagi anda. Ise olin partypooper ja tulin viimase bussiga koju, aga mõni kursaõde (Anne-Anni vaatan teie otsa 😀 ) tõestas ikka ja jälle, et ka inglise filoloogid oskavad pidutseda. fills

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s