need soojad sügispäevad

Kuigi pidevalt lubatakse, et ilm hakkab külmemaks minema ja teate, Soomes tuli juba lumi maha! jne, siis tegelikult on meil küll siin Tartus olnud ikka super ilusad ilmad. Jah, ma alustasin seda postitust rääkides ilmast – asjast, millest räägitakse siis, kui millestki muust tõesti rääkida pole.

Tegelikult on mul igasugu asjadest rääkida. Näiteks käisin ükspäev peaaegu Marsil ära… wishful thinking. Tegelikult filmi ‘The Martian‘ vaatamas. Juba ammu-aega tagasi kui esimene treiler filmil välja tuli, oli mu huvi laes ja saades teada, et see põhineb raamatul, siis ei jäänud mul muud võimalust, kui lugeda see raamat ikka läbi. Raamat oli väga-väga hea, seega ootused filmiks kõrgel ja pool aastat ootamisrõõmu. See sai nüüd sellel nädalal siis lõpuks otsa. Keda üleüldiselt huvitavad sellised filmid – ehk siis kosmos pmst, siis on see küll suhteliselt must-see. Isegi kui sellised filmid ei huvita, soovitaks siiski ära vaadata, sest see on meistriteos omaette ja Matt Damon suutis positiivselt üllatada.

Ja siis genereerus kuskilt idee minna lõpuks välja siin Tartus, mida veel see sügis polegi päris õigesti teinud. Mispuhul ilmselt loosiõnn arvas, et oleks vaja premeerida natukene, et ‘lõpuks ajate end kodust välja’ ja otsustas mulle anda 50 euri baarikrediiti ja tasuta sissepääsu mulle ja kaaslasele. A MIKS EI €€€. Õnneks või kahjuks piirdus minu joomine ühe lonksu maailma kõige rõvedama Maasika Margaritaga (Aptek igatsen su strawberry margaritat juuu) ja 2 klaasi veega. See-eest oli aga tore sõbrannasid ja tuttavaid rõõmsaks (ja purju) teha selle rahaga 🙂klubikaz

Peale selle on veel igasuguseid huvitavaid söögikohti avastatud ja ühe päeva jooksul nii Pariisis, Hiinas, Tais kui ka Jaapanis ära käidud. Tuleval nädalal on vaja üle elada meie kaua-korraldatud rebaste rets ja jah. Kõik negatiivsed mõtted jäävad seljataha ja tuleb nautida hetki nagu nad praegu on, kogeda kogemusi, mida võib-olla hiljem enam pole võimalus kogeda ning väärtustada seda, mis on just praegu.. vot sellisel positiivsel noodil tõmban täna otsad kokku.

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s