2 nädalat | ülikool

Nonii, kaks nädalat koolipingi rühkimist ilusti täis tiksinud. Ei, ma ei hakka iga nädala aja tagant kirjutama, et kuidas koolinädal olnud, sest see oleks lihtsalt max pointless. Lihtsalt, siiani on olnud ikka päris mitu mainimist väärt asja. Nagu paar postitust tagasi ütlesin, siis ained on noh…. jah. Just sellised. Ma arvan, et ‘enne mõtle, siis ütle’ oleks tõsiselt relevant siinkohal – suvel rääkisin ilusti, et kuna tulemas on kolmas ja loodetavasti viimane aasta, siis ehk oleks aeg õppima hakata ja ehk oleks aeg reaalselt pingutama hakata. Muidugi võiks see kõik ju juba alguse saada sügissemestrist, aga wishful thinking.

Siiani olen mitu korda loengust poole pealt ära tulnud, sest a) loeng on nii igav olnud, b) kõht on tühi olnud (prioriteeeeediid) ja mõni muu tähtsusetu põhjus veel. Kuna esmaspäeval on kool alles kahest ja neljapäeval 12st, siis on kuidagi niiii raske ju (khm) end teisipäeval 10.15ks peahoonesse ajada ja just sellepärast jäigi üks päev ühte loengusse minemata ja siis järgmisesse ka ju ei jaksa ja jah.. võta kokku end.

Tegelikult on aga nii, et isegi KUI oleks hetkel veel mingit motivatsiooni, et end kokku võtta ja pingutada, siis kõik teised faktorid käivad sellele justkui vastu. Varem mainisin kunagi, et meil algas kool nädal hiljem, sest meie osakond kolis – suvega pidi saama ka valmis suur vinge lahe remont meie majas ja paaris muus veel. Tänu sellele, et tähtajaks kunagi nagunii mitte midagi valmis ei saa, on aga olukord hetkel selline, et olles loengus ühes klassis, on kõrval klassis selline puurimine ja mürin ja töömeeste kõva häälega jutuajamine, et iseenda mõtteid on ka raske kuulda, veel vähem õppejõudu kuulata. Sellepärast pole ka ime, et õppejõul endal ka üks hetk üles viskas ja ta vaatama läks, et mis värk on. Kõik see saab aga toimuda, kui suudad läbida ehitussodi ja materjalide laburindi, mis koridoris sulle vastu vaatab:

koridor

Samas on mõni õppejõud juba teist nädalat järjest seminari tulles justkui paar jointi ära tõmmanud, sest naerab iga mõttetu asja peale ja siis teeb ise ka paar humoorikat nalja nagu nt ‘teadsite, et sellest semestrist alates peate 30 EAP täis saama, alla selle hakkate maksma’ – kes tuttav pole, siis tegelikult peab 24 erialapunkti saama… what. a. joke. Rahval nagunii stressitase kõrgemal kui Tigutorn kogu selle jama pärast ja siis mõni selline pärl ka juurde. Niiet hetkel mul ongi selline tunne, et motivation, where art thou!?

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s