sügis

Alati, kui mõtlen sügise peale, tulevad kohe silme ette värvilised lehed, kuum tass teed käes, suur sall, oranž värv. Ja tegelt ka mõtled, et september kukub ja siis just kõik täpselt nii ongi… ja siis tuleb 1. september nagu see aasta ja ühe päevaga saab päikeselisest suvest vihmane sügis. Eesti sügis on enamjaolt ikka valusalt masendav – pidevalt vihma sajab, heledate riietega välja minna ei saa, sest see on pmst selge, et tuled sealt sopasena tagasi ja tuul on nii kõva, et vägisi hakkad lämbuma kui juuksekarvad igat pidi suus on.

Oleks meie sügis ka selline nagu mujal – käid ikka põhimõtteliselt suveriietega ringi, vahel harva kui tuul vähe tugevam viskad jaki peale, haarad ehk Starbucksist oma pumpkin spice latte ja siis lähed oma Tumblri jaoks pilte tegema… i’m kidding.

SIIIIIISKI, on sügis aga tegelikult vinge aeg. Sügis on õunte aeg ja kuna õunu ma väga armastan (an apple a day keeps a doctor away jnejne), siis naudin seda väga. Emps tegi nädalavahetusel, kui kodus olin, õunavormi selle ülihea krõbeda kattega ja ma ei söönudki seda 😦 Mis siis, et terve nädal varem isutas selle järgi. Ei ütle ka ära nendest hetkedest, kui tõesti ei ole vaja kuhugi minna ja õues vihma sajab ja siis saab teki all ilusti oma rohelise teega aega veeta. Mida pimedamaks läheb, seda enam tekib tahtmine jälle igasuguseid lõhnaküünlaid ka põlema panna.sügis

Sügise moetrendid on alati nagu ksdgjsgkslg, ehk siis tumedad värvid, ploomi toonid, kampsunid ja saapad jnejne – ehk siis olen täiesti omas elemendis. Just täpselt kui esimene septembri päev tuleb, tundub kuidagi appropriate, et nüüd siis lõpuks võib selle tumeda huulepulga peale panna ja see on täiesti okei, sest no.. sügis ju. Tegelikult on sügis lihtsalt hea vahepeatus enne talve ja jõule ja kõike seda, mida ma juba nii väga ootan. Tegelikult on see postitus lihtsalt üks väga random postitus. Ilusat sügist.

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s