updeidime

Sain ka lõpuks oma ”’esimese”’ nädalaga kolmanda aasta tudengina ühele poole. See semester isegi ei hakanud ootuseid ainete osas kõrgeks ajama, sest teadsin varasematest kogemustest, et ilmselt on pettumus tulemas.. ja isegi SIIS üllatusin, kuidas enamus ained on lihtsalt läbi semestri dragimine ja paar ained ainult reaalselt huvitavad. Guess you’ll never learn.

Tunniplaan on ka veider: esmaspäeval kaheks kooli, teisipäeval 10ks ja neljapäeval 12ks.. ainuke asi mis neil ühist on see, et istud 6ni koolis. Jah, kolmapäevad ja reeded vabad, woop. Eelmine nädal veel nii päris polnud ja siis käisin veel kolmapäeval ilusti koolis.

Ja siis ükspäev käisime Madliga see sügis minu jaoks esimest korda Kapriisis ja neljapäeval crashisin ühte suvalist ainet, kuhu end registreerunud polnud, et kooli head wifit kasutada ja siis tuli välja, et see oli täitsa hea aine ja saingi endale selle ka. Aaa, neljapäeval lõikasin tuusti juukseid ka peast ära.

12033714_940621342646183_141217897_n

Reedel sai siis Haapsalu poole ja millegipärast tundusid need kaks nädalat Tartus üüratult pikad, seega oli hea jälle korraks Haapsallu saada. Selle päeva plaanid muutusid ka ikka pidevalt, aga lõpuks oli ikka minek Bosse+Kert 41-le, mis toimus Vana Kinos. Pidu oli, süüa oli, beer pongi oli, järgmine päev üle pika aja pohmakas oli, ehk siis mida veel tahta eksole.

Laupäeval oli aga niii ilus ilm, et oleks patt olnud seda kodus istudes ära lebotada, niiet siis jalutasimegi Mad’iga ja otsisime kohta, kus süüa, sest Nostalgiapäevade pärast olid kõik kohad rahvast pungil täis, aga lõpuks saime ikka Müüriääres kõhud täis. Samal päeval jõudis ka Elina ja kutsus õhtul Taksi väikesele istumisele, et enda suvistest Hispaania muljetest rääkida.

Vot. Aa Tartusse jõudes pugisime end heast Hiina toidust täis. No rugrats.

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s