inside out

Tartusse tulles on kohe täitsa hea kui on selline ‘privileeg’, et saad minna kinno ükskõik millal sa tahad, sest alati jooksevad mingid filmid, mitte nagu Haapsalus, kus kolm päeva järjest näidatakse sama filmi ja siis oota seda mida näha tahad kuu aega. Just… seega Tartusse jõudes ei läinud kaua aega, kui sai üle pika aja jälle sammud kinosaali poole seatud. Okei, tunnistan, üks plusse on veel popkorn ja need vinged ‘imetolmud’, mida sellele peale saab raputada ehk siis loe: oma popkorn täiega üle soolata. No rugrats.

Seekordseks filmiks oli Inside Out.

inside-out

Jaaaa, multifilm. Tegelikult aga üks selline multifilm, mis pidi olema kuidagi eriti deep. Pixari poolt tehtud ja kujutas see endast siis seda, et filmi peategelase, Riley peas ”tegutsesid” viis emotsiooni: Rõõm, Kurbus, Hirm, Vastikus ja Viha. Nii nad seal viiekesi tegutsesidki ja üks hetk Rõõm sattus täbarasse olukorda ja teised pidid ilma temata hakkama saama ja Riley elu juhtima ja põhimõtteliselt kogu filmi point oli see, et elu ilma rõõmuta on küll raske, aga ilma kurbuseta ka. Kõlab sügavalt eks.. hah. Tegelikult oli film ise väga hea ja kuigi olime peale lastevanemate, kes oma juntsudega kohale tulnud olid, vist ühed vanemad inimesed seal, polnud sellest küll midagi hullu. Lapsed ilmselgelt vist ei saanud aru sellest filmi ”sügavamast” poolest, aga ega neil veel pole vajagi. Rõõm meenutas mulle terve filmi Tinkerbelli lihtsalt oma välimusega, random. Tegelikult aga soovitan kõigil veel, kui võimalus, seda filmi vaatama minna, sest minu arust on Pixari animafilmid alati tasemel (The Incredibles 2 võiks juba tulla yes).

bubble

Kui vahel ongi tunne, et tahaks väga teada mis inimese peas toimub või mida keegi just konkreetsel hetkel mõtleb, siis nüüd ilmselt tulevad esimese asjana ette mingid roheline, punane, sinine jne kollid.. jei. See sinine (Kurbus) meenutas mulle terve filmi mingit segu Kristel Aaslaiust ja Rebel Wilsonist.. random vol 2. Ja siis mõtled ja mõtled ja mõtled mis kange üks emotsioon seal tõmbab ja mis nuppe teine vajutab. Võimalus on ka see, et tulevad ajutöölised ja teevad kõik mõttetöö sinu eest ära.

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s