augustis august ütles augustile

.. kuule August, vaata august, kas August ikka vaatab august, et August august alla ei kukuks. Ehk siis AUGUST. Mõtlesin, et võiks olenemata sellest, et kaks nädalat on veel seda järgi, üldiselt kokku võtta mis toimunud on või siis mitte. Võrreldes juuni ja juuliga võiks vist öelda, et august on suhteliselt sündmustevaene olnud siiani, aga ega see ei tähenda, et raha ei läheks. Kuidagi on juhtunud see, et see kuu on väga palju söömas saadud käia, Margotis ja Müüriääres võiks juba püsikliendi kaarti nõuda, aga toit on ju nii hea olnud!

Samuti sain oma esimese ja ilmselt ka viimase ujumise ära tehtud ja seda ka tänu sellele, et ilmataat ärkas lõpuks ja otsustas, et siin põhjamaal oleks ka natukene suvesoojust vaja. Ujumas käisin karjääris ja vesi oli soe! Sama ei saa öelda Roosta kohta, kus Heleni ja Gertteliga ühel vabal päeval päevitamas käisime, sest seal oli vesi ikka Roostale omaselt jäine, kuigi seal on ka külmemaga ujumas käidud if we’re being totally honest here. Panin just tähele, et mul oleks nagu korralik moustache selle teise pildi peal – ju siis olengi isa laps lol.

11868814_925706274137690_73826266_nmustäsh

Tööl on küll selline tunne, et mida suve lõpu poole, seda enam hakkab inimestelt mingeid eriti lolle küsimusi tulema ja saadakse kurjaks kui sa midagi ei tea ega oska öelda või kui mingit kindlat sorti jäätist pole müüa? See suvi oli üks imeline päev ka, kus mitte kordagi ei küsitud kas parkimine on tasuta – päev oli kohe korda läinud. Fun. Vaid kaks nädalat veel ja selleks suveks finito sellega. Tööl käimise kõrvalt on ka ikka nädalavahetustel väljas käidud ja vingete inimestega toredat aega veedetud. Või siis on ka vaiksemaid õhtuid näiteks mere ääres vesipiibuga ja päikeseloojang ja all that jazz.

11910945_924903540884630_828196976_n

Või siis see, et Ann soovitab sulle The Walking Dead-i ja sa vaatad 5 hooaega nädala ajaga ära ja siis näed põhimõtteliselt iga öö unes midagi seosed surma või zombiedega. Creepy fuck. Kui nüüd tagasi hakata mõtlema, siis tundub, et see mis selle postituse alguses ütlesin, et on sündmustevaene kuu olnud, ei peagi päris paika – lihtsalt VEEL pole mingeid väga suuri sündmuseid ja asju toimunud, aga vaatamata sellele, on sõprade-tuttavatega palju vinget aega koos veedetud. Ilmselt tuleb septembri alguses veel üks postitus mis võtab kokku paari viimase augusti nädala asjad, sest tulemas on tegelikult paar vinget värkiiiii niiet stay tuned!

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s