positiivne positivus päev 3

Kolmas päev oli ilmselt kõige aeglasem päev: hommikul ärkasin küll vara, aga ikkagi lebotasin telgis suhteliselt pikalt ja ei viitsinud kuhugi end liigutada. Ann aga tahtis ringi liikuda ja siis me läksimegi festivalialale ja passisime vaatasime niisama ringi ja siis hiljem võtsime telklast süüa ka. Proovisin mingi vegan wrapi ära, mis oli täitsa hea, aga soola oleks natukene juurde küll tahtnud. Tegelikult ei tea kuhu see toit kõik mahtus, sest suht konstantne söömine käis seal, aga vot näedsa.

Ann sai lõpuks peale kahte päeva piibu ka püsti ja kuigi see tegelikult polnud lubatud telklas vist, siis tegime seda ikka. Üks hetk olid millegipärast kõik suhteliselt kadunud või igal pool laiali, osa rahvast käis ujumas jnejne. Mingi hetk tuli Grete riideid vahetama ja siis läksin koos temaga ja teiste naistega festarile, et ns ringi vaadata ja värki. Käisime silent discot tegema, ehk siis siuke kuubik, lähed sisse ja võtad kõrvaklapid ja kuuled muusikat ja siis tantsid, see oli fun. Käisime Palladiumi laval Lexsoul Dancemachine’i ka kuulamas ja vaatasime niisama ringi.. aa tegime Ewertiga creepy stalkerselfie ka.

11751358_881904665217250_2134969198_n

Viimasel päeval oli päris mitu esinejat keda oleks tahtnud veel kuulama jõuda, aga kahjuks ei jõudnud. Keldri Jaak ehk Basement Jaxx oli küll väga vinge, tõmbasid ka rahva korralikult kaasa elama ja tegid igasugu pulli seal laval. Üks hetk panime telklas aga asjad kokku ja viisime bussi, et saaks kohe peale viimast esinejat bussi peale hüpata ja ära sõitma hakata. Viimane esineja oli Robert Plant ja kuigi sound jms olid tegelikult väga head, siis ikkagi väga räigelt ei erutanud see esinemine ja võib-olla oli asi ka juba väsimuses. Kontsert sai läbi, liikusime Maido ja Annagretaga bussi poole ja teised olid juba seal. Alguses jäi jutt, et kuna pidi puhuma pandama, siis istun mina rooli ja sõidan parklast välja. Tegelikult sõitsin Pärnusse välja juba. Parklast välja saamiseks läks kõigest umbes 50 minutit 🙂 aga vähemalt bussis pidu elas suhteliselt kuni Pärnuni välja. Seal oli plaan mäkki minna ja kerge drive-in teha ja muidugi kohale jõudes tuli välja, et just täna öösel see suletud haha… ehk siis kiire stati ring ja kodupooooleeee.

Eelmise aasta Positivusega ei anna asja muidugi võrrelda, esimesel korral alati kõik uus ja huvitav ja lahe, aga siiski, ka see aasta oli asi väga kõva ja teeme teinekord veel!

telkla

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s