positiivne positivus päev 2

As usual, siis Positivusel on mu jaoks suhtelisel raske kaua magada, sest kui öösel vahepeal läheb telgis mega külmaks, siis vastu hommikut tõmbab väga palavaks ära ja väga enam edasi ei saagi magada. Muidugi olid mõned inimesed veel varajasemad ja siis ongi, et kuuled õuest hääli ja mõtled, et ärkaks siis ise ka üles. Seega, ärkasingi mingi 8-9 paiku ja teiseks päevaks oli planeeritud Riiga sõit, sest paljud tahtsid pesus käia ja Lidos korraliku sööki saada. Suht masendav ikka kui ärkad hommikul ja su hommikusöök on krõpsud ja Somersby. Tänu sellele oli mul võimalus esimest korda diskobussi rooli istuda ja sõita esimesed 60 km.. just in case y’know. Kerge Statoili peatus ja siis Riia poole ja saimegi lõpuks sööma: Lidoga on ju alati see värk, et tahaks kõike võtta, sest nii hea hinnaga ja siis kuhjad endale mingi hunniku ette ja siis jaksad umbes pool sellest ära süüa. Ehk siis kõik suht surid peale seda söömat seal.

lido

Pildi peal ei tundu mu täidetud paprika kohe üldse mitte nii isuäratav ja maitsev kui ta tegelikult oli. Tore oli vahelduseks kogu sellele rämpsule mis nv jooksul sisse sai söödud mingit enam vähem normaalset toitu ka saada.

Salacgrivasse tagasi jõudes tervitas meid üpriski hall ja vihmane ilm, mistõttu ei saanud väga enam õues istuda, aga kuna Rasmuse telk juhtus olema mingi konkreetne villa ja me mahtusime selle eeskotta mingi üle 10 inimesega suht vabalt ära, siis kolisimegi sinna. posikasss

Seal tegime kerge baila, et saaks peotuju ja sooja ikkagi sisse. Mingi hetk liikusime festivaliala poole, sest tahtsime ikka Ewertit ka näha – nende kontsert oli muidugi ka väga hea, ei pidanud pettuma.

posikasjäger

Vahepeal käisime Jägermeistri telgis tantsimas ja hiljemaks olid plaanitud muidugi Charli XCX ja Kasabian, aga kuna nad natukene kattusid, sest olid erinevatel lavadel, siis pididki kas valima või ühe ära kuulama ja teisele jooksma, mis variandi mina ka valisin. Charli XCX oli ikka ülim, arvan, et see vist oligi esinemine mis mulle selle aasta posikalt kõige rohkem meeldis. Ta suutis rahva ikka korralikult elama panna ja veidi kahju, et ta pealaval ei esinenud. Hiljem siis ruttu-ruttu Kasabiani kuulama, mis oli samuti väga hea, ei oskaks üldse kurta. Laupäeval oli ka see värk, et öösel kell pool 4 (!!) oli Grind Live ja muidugi oli sinna plaanis ikka minna. Sellepärast oligi vist laupäeval kõvemat sorti pidu ka, et piipol pidi end üleval hoidma. Üks hetk hakkas mul pea valutama ja läksin telki puhkama, mäletan seda, et Bert ja Mändla veel kutsusid ka, et läheme Grindile nüüd ja siis ma olin ‘jaja’ ja siis järgmine hetk ärkasin hommikul… woop. Mõni mees muidugi jõudis kell 8 alles telklasse ja pidu kestis veel edasi, aga see ongi see festivali vibe. Üks kontsert millest too päev ilma jäin oli Curly Stringsi kontsert, et oleks tahtnud neid live-s näha, äkki oleks nad lõpuks meeldima ka hakanud mulle haha.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s