positiivne positivus päev 1

Ja jälle ongi käidud ja nüüd on veits selline tunne, et suvi ongi läbi.. aga ainult veits.

Kui alguses sai plaanitud, et ikkagi minek enda autoga nagu eelmine aasta, siis lõpuks lõpetasin ikka diskobussi seltskonnas ja see oli väga vinge. Sõitu plaanisime alustada reede (17.07) hommikul 9 paiku, niiet Mändla hakkas juba kell 8 inimesi peale korjama, et saaks võimalikult kiiresti sõitu ja kohale, sest mitmed olid juba eelmine õhtul laivi lennanud. Ilm oli too hommik ikka üpriski vihmane ja pmst kõik kes bussile peale said olid veits tilkuvad ka. Kuidagi isegi olime graafikus ja saime natukene peale 9t Pärnu poole liikuma, kus pidi toimuma Kaubamajaka peatus ja pidime saama kokku teise bussi ja Leo autoga. Mõeldud tehtud ja Pärnus oli ikka korralikum shoping – alkoholi ja toitu varuti pmst aastaks.foood

diskobus

Suht tihti käis suhtlus rahvaga, kes juba kohal olid, et teada saada mis ilm on kuidas on jne, sest meil ikkagi enamus teed sadas mingit rõvedat vihma ja vahepeal nagu oleks isegi rahet tulnud. Igastahes, Salacgrivasse jõudsime kohale ehk mingi 15 (?) ajal jaaa siis oli juba sõidust küll natukene kopp ees. Muidugi oli veel ees see traditsiooniline järjekorras passimine ja käepaela saamine, et saaks vabalt ikka ringi käia. Lõpuks telklasse saades kõmpisime Haapsalu rahva poole ja lõpuks jõudsime oma 10 koti ja muu asjaga kohale ka. Mul oli see luksus, et ise telki kaasa ei pidanud võtma ja üles panema, sest Ann oli juba päev varem kohal ja bunkisin temaga.

Loomulikult tekkis telkide keskele ikka traditsiooniline matkatooliring ja lebo võis alata. Õnneks oli kohapeal normaalselt soe ilm… veel.. ja sai natukene lebotada enne festivalialale minekut. Festivaliala ise oli nagu ta oli ka eelmine aasta: erinevate firmade telgid värgid, hästi palju müüdi muidugi lillepärgi ja neid flash tattoosid ja asju, suuuuur pallimeri, silent disco, suur Super Viva LOVE märk, millega sai pilti teha, charging zone, TOI TOI-d ja muidugi mitmed erinevad lavad jnejne. Enamus neid suuremaid kontserte olid Nordea ja Lattelecom lavadel, kus siis saigi kõige rohkem aega veedetud.

posikas15

Hiljem läksime tagasi telkimisalale, mis oli ka omaette muidugi lahe, igasugused erinevad söögiputkad, jalgpalli sai mängida jms. Lisaks paljudele teistele esinejatele esinesid esimesel õhtul Tom Odell ja Placebo, mida mõlemat näha kindlasti tahtsin. Kuna sellel posikal polnud nii palju ”’mainstream”’ artiste, kellel kõike laule peast tead nagu eelmine aasta, siis võtsin seekord eesmärgiks lihtsalt täiega nautida neid kontserte ja elada kaasa isegi siis, kui laule ei tea. Tom Odell oli väga hea ja kuigi mitmed laulud olid sellised suhtelised venivad või noh…jah, siis ikkagi, rahvas elas kaasa. Placebo oli samuti vägaaa hea, selle koha pealt olin küll päris impressed, sest teadsin neilt ainult paari laulu, aga live oli ikka ülikõva. Muidugi peale seda pidu ei lõppenud ja enamus pidutsesid ikka varajaste tundideni välja, kuigi muidugi, laupäeval oli veel kõvem pidu. Ise läksin esimene õhtu varem magama kui enamus, sest igast terviseprobleemid tahtsid kõik korraga kimbutama tulla. Filmisin kõik kolm päeva üles ka, niiet kel huvi, klikake SIIA. Järgmises postituses räägin teisest päevast, sellest kuidas Riias end heast toidust täis toppisime jaa muust lahedast.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s