ainult naistele

Tegelikult oli seal mehi ka… ehk siis käisime sõbrannadega Magic Mike XXL vaatamas.

Algne mõte tuli Gerttelil, et ajaks kamba kokku ja läheks 08.07 Plazasse Magic Mike XXL-i esilinastust vaatama, sest siis toimus ka naisteõhtu ja jagati igast lahedat nänni ja teate küll eks. Saime mingi rahva kokku ja nagu ikka, siis plaanid võivad muutuda täiesti viimasel minutil, seega lõpuks oli meil üsna segasummasuvila seltskond seal koos.

minaaaaa

Pluus: Terranova, püksid: Humana, papud: mingi lambine jalanõudepood Selveris, käekell ja kaelakee: Ebay

Tallinna poole sõitma sai umbes kahe ajal hakata, sest ilm polnud üldse väga ilus, et oleks saanud enne kino näiteks vanalinna minna või midagi muud teha. Peale Anni oli veel Karl-Erik autos ja niimoodi me ilusti sõitsimegi sinna pealinna poole. Kohale jõudes jätsin auto Laagrisse, sest ei hakanud mina seal Tallinna hullumaja teeremondi liikluses orienteeruma, parem safe and sound. Olude sunnil ja tühjade kõhtude pärast tegime kerge sissehüppe Hessi, kuhu mina 4 aastat oma jalga tõstnud polnud ja ilmselt ei tõsta järgmised neli ja rohkemgi enam ka, sest pool päeva peale seda kannatasin maovalude käes jess. Igastahes, mingi aeg liikusime linna poole, seal olles oli meil põhimõtteliselt ainuke variant lihtsalt aega parajaks teha, sest vihm õues lihtsalt ei jäänud järgi. Anett tuli ka mingi aeg Virus olles, istusime natukene niisama ja mingi aeg juba liikusimegi kino poole. Seal ootasime natukene aega Lisettet, Gerttelit ja Eglet ja saimegi oma piletid ja üles liikuda.

Nagu välja kuulutatud oli, siis dresscode oli kingad, kleidi ja ehted ja meie seast pidasid sellest kaks inimest kinni… aga see eest oli terve kino selliseid piffe täis, et Channingu kõhulihased ka vastu ei saa. Popkorn ja värgid ostetud, liikusime saali, saime Dermoshopi poolt kinkekoti, mis sisaldas Aura pohlavett, mis mul pmst prügikasti kohe läks, deodoranti mis tegelikult isegi kasulik ja mingi lambine šampooni tester. Enne filmi toimus veel igast muude asjade välja loosimine, aga meil ofc õnneks kellegil ei läinud võitmisega… ja SIIS.. tulid mingid tantsuagentuuri kolm kutti või siis peaks ütlema kaks kutti ja vanaätt, kes hakkasid seal wannabe tantsima ja strippi tegema ja ronisid esireas olevatele naistele pmst sülle. Saal naeris kõva häälega ja alguses oli küll naljakas, siis oli suht piinlik juba.

naistegakinos

Film ise oli väga hea ja tsiteerides Eglet kui saalist välja läksime: “See oleks võinud 3D-s olla.” Storyline ise polnud küll midagi erilist, paar stseeni suht venisid, aga jah, tantsu oli normaalselt ja ilusaid kehasid oli ka. Selline lihtne meelelahutus. Peale filmi lõppemist oli kõigepealt tükk tegu, et saalist välja saada ja kui välja saime, tegime kerge tripi candy shopi ja hiljem läksime Cubanitasse istuma. Esimest korda seal olles üllatas see, kui ülbed teenindajad seal ikka olid, aga maybe that’s just Tallinn. Igastahes, viimase 18 bussiga läksime Anniga Laagrisse ja sealt sõitsime ilusti koju. Oli tore päev toredate naistega nende koledate ja vihmaste tööpäevade vahele.

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s