china doll

Jõudiski lõpuks kätte see aeg kui minu väike õde polegi enam nii väike ja lõpetas gümnaasiumi. Kuhu see aeg küll läheb – alles oli ju meie enda lõpetamine ja saime lennuga viimast korda istuda kõik koos ühises ruumis ja nüüd oli juba Regina kord.

Selleks puhuks mõtlesin, et telliks endale uue kleidi ja millegipärast tõmbas just A-lõikega kleidi poole, sest taolist mul endal riidekapis veel ei ole. Ebays ringi vaadates sattusin selle konkreetse kleidi peale, mis mul piltidel seljas on. Mõtlesin, et mis siin ikka, tellin ära ja teades Hiina suuruseid, tellisin suurus suurema. Kleit tuli ise üpriski kiiresti kohale, maksis äkki 10 euri? kes seda enam mäletab ja oli täiesti perfect fit, va see, et vooder all oli natukene lühike ja tänu sellele oli kõik ilusti paista mis paistma ei peaks.

Selle probleemi sai ka lahendatud Kangadžunglist sobiva kanga ostmisega ja kleidi vanaema juurde viimisega, kes paari päevaga selle veidi pikemaks õmbles ja siis uuesti kleiti selga proovides ei olnudki enam tunnet, et iga väike tuuleiil võiks Marilyn-momenti tekitada, kuigi mõne jaoks võib see ikkagi lühike tunduda.

Hommikul sai peale u 4-tunnist und kiire äratus tehtud, Reginale meik tehtud ja siis sai ise sättima hakata. Endale meeldis mu outfit väga – pidulik, aga samas armas ja suvine ja mitte väga üle pingutatud kah.
 foto3 foto2

Kleit: Ebay, kingad: Zara, kaelakee: Ebay

Ps: päike paistis silma… päikest.

R x

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s